Bon Art Production uvádí koncert

Lucie Bílá

Účinkující

Helena Vondráčková

Přední česká zpěvačka a legenda české populární hudby právě slaví 47 let své kariéry. O tom, že je to kariéra vskutku úspěšná, svědčí nesčetné množství ocenění od akademiků i široké veřejnosti, statisíce prodaných desek i vyprodané koncertní sály.

Neutuchající obliby se zpěvačce dostává i v zahraničí. Její koncerty navštěvují fanoušci po celé Evropě, úspěšné bylo též její turné po Austrálii i výjimečné koncerty s Karlem Gottem v newyorské Carnegie Hall.

Vydala neuvěřitelných 86 sólových alb, za jejichž prodej získala 36 ocenění v podobě stříbrných, zlatých, platinových a jedné diamantové desky. Ztvárnila hlavní role v muzikálech Bídníci, Cats, Mona Lisa a Hello Dolly (SR), koncertovala v nejhezčích světových, evropských i tuzemských sálech. Nesčetněkrát zpívala před vyprodanou Lucernou, Žofínem, Vinohradským divadlem a ve Státní opeře Praha.

Jitka Zelenková

V roce 1967 vyhrála celostátní soutěž Talent a v tu chvíli bylo o její budoucnosti zpěvačky rozhodnuto.

Po maturitě přijala angažmá v divadle Rokoko, kde účinkovala v hudebních hrách se sourozenci Ulrychovými. Vystupovala také coby host s orchestry Karla Vlacha, Gustava Broma, Václava Hybše i s Tančením orchestrem Československého rozhlasu. Zpívala také po boku Karla Gotta ve skupině Ladislava Štaidla.

Své první sólové album Zázemí natočila až v roce 1980, následně jich vyprodukovala dalších čtrnáct. S vlastními písničkami vedla televizní recitál, jež byl s úspěchem vysílán po neuvěřitelných patnáct let.

V současnosti vystupuje Jitka Zelenková jako host všech známých orchestrů ve svém vlastním komorním recitálu.

Jiří Korn

Jiří Korn je významnou osobností v české kultuře, zasahující do všech oblastí hudby, tance a herectví. Je znám díky svým všestranným schopnostem, originalitě a profesionálnímu přístupu ke každému uměleckému výkonu. Je jediným zpěvákem v České republice, který si udržuje pevnou pozici na hrotu populární hudby a prvním propagátorem moderních trendů. postupem času si vybudoval široký okruh diváků a významných styků a ovlivňuje tak kulturu v celé ČR.
Strana byla aktualizována: St 19. říjen 2011, 17:34:41 CEST

Nahoru


© Bon Art Production spol. s r.o., Design by Bon Art Media