Bon Art Music, SE uvádí narozeninový koncert

Leona Machálková

Narozeninový koncert Leony Machálkové s hosty v divadle Hybernia 26. 9. 2017 od 19 hodin.

Leona Machálková oslaví své významné životní jubileum koncertem HAPPY BIRTHDAY v divadle Hybernia. Společně se svými přáteli za doprovodu Bon Art Pops Orchestra zazpívá krásné duety z nového cd. Při této příležitosti s hosty na koncertě album Duety také pokřtí.

Na koncertě kromě Leony vystoupí další hosté.

Večerem bude provázet Václav Kopta spolu s oslavenkyní.

Koncert obohatí speciální scéna, projekce a také 8 tanečníků, kteří zatancují choreografie Pavla Strouhala.

Koncert pořádá agentura Bon Art Music.

Leona Machálková oslaví jubileum koncertem plným hvězd

Leona Machálková oslaví životní jubileum koncertem, kde přivítá řadu hvězdných gratulantů. V pražském Divadle Hybernia 26. září společně se zpěvačkou vystoupí Helena Vondráčková, Petr Kolář, Ilona Csáková, Jaroslav Svěcený, Jitka Zelenková, Pavel Vítek, Václav Kopta, Kamila Nývltová, Petr Kotvald a mnozí další kolegové. „Chci si oslavu užít podle hesla teď nebo nikdy,“ oznámila Leona Machálková, která bude od září jednou z hvězd soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

Leona Machálková pochází ze Zlína, ale dětství prožila v Přerově. Tam se začala věnovat zpěvu a hře na housle, v Praze pak získala první angažmá v 90 letech v divadle Semafor. „Nejvíc si asi považuji možnosti spolupracovat se skvělými umělci, kteří mě vedli, inspirovali a kultivovali jako zpěvačku i jako bytost. Ať už to byl Jiří Suchý, Roman Holý, Karel Svoboda, Pavel Vrba nebo Josef Bednárik,“ bilancuje interpretka, jejíž nahrávky získaly zlaté a platinové desky.

Leona Machálková za svou 20letou kariéru nazpívala hity jako Zatmění, Galaxie přání, Svět je plnej bláznů, Kometa nebo Den, kdy se vrátí láska k nám, z nichž mnohé zazní za doprovodu Bon Art Pops Orchestra na narozeninovém koncertu Happy, birthday v Divadle Hybernia. „Zazpívám spoustu krásných duetů z nového alba, které během večera také pokřtím,“ prozradila zpěvačka. „S Janem Smigmátorem připomeneme českou klasiku Nebezpečné dotýkat se hvězd, s Pavlem Vítkem swingové Sladké hlouposti, s Petrem Kotvaldem standard Venku je déšť a mráz a s Václavem Koptou, který bude koncert uvádět, zahrajeme písničky ze Semaforu,“ doplnila Leona Machálková. V programu nebudou chybět ani hity z muzikálů Dracula (Jsi můj pán), West Side Story (America), Bídníci (Samotářka) a Mamma Mia!, ve kterých zpěvačka s nezaměnitelným hlasem vytvořila hlavní ženské postavy. „Když se ohlédnu zpátky za všemi těmi krásnými rolemi, zastavím se asi u Anity z West Side Story. Byl to můj první velký úkol a hned pěvecky, herecky a tanečně náročná role,“ uvedla původně vystudovaná učitelka češtiny a dějepisu, jejíž repertoár zahrnuje pop, swing, jazz, folk i funky. „K nejkrásnějším vzpomínkám patří euforie z úspěchu muzikálu Dracula v polovině 90 let. Všechny nás to naplňovalo štěstím a radostí, že jsme u něčeho výjimečného,“ uzavřela Leona Machálková.

Koncert Happy, bithday, Leona Machálková!, který obohatí speciální scéna a taneční skupina v choreografii Pavla Strouhala, uvádí Bon Art Music 26. září v Divadle Hybernia.

Vstupenky jsou v prodeji v pokladně divadla a v síti Ticketportal.

Hosté: Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Ilona Csáková, Petr Kolář, Václav Kopta, Jaroslav Svěcený, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Richard Tesařík, Bohouš Josef, Kamila Nývltová, Jan Smigmator, Kristýna Petráková (loňská česká finalistka Sanremo Junior) a Nela Duchačová (letošní česká vítězka Sanremo Junior CZ a finalistka, která se na světovém finále umístila na 2. místě).

Foto: Lenka Hatašová

Mediální zastoupení koncertu: Janis Sidovský


Nahoru

© Bon Art Music, SE. Design by Bon Art Media