BonArt - Pořádání koncertů a společenských akcí

Home > Koncerty a akce > Koncerty a akce

Spolupracujeme:


Dětská pěvecká soutěž SANREMO JUNIOR Odkaz na web Web partnerské společnosti Bon Art Pops Orchestra Moonlight Production

Muzika na horách !

Perex: zima 2017

Datum: 15.3.2017

Odkaz: http://www.muzikanahorach.cz/

Produkce: NE

Reklama: ANO

Grafika (sazba): NE

Poznámka:

Resort Heiligenblut leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockneru. Lanovkou se dostanete těsně pod magickou hranici 3000 m n.m., což přináší jistotu sněhu po celou sezónu. Heiligenblut se svými 55 km sjezdovek a 12 moderními lanovkami je rájem lyžařů, snowboardistů, freeridistů i skialpinistů.

Každý den po skončení provozu lanovek plynule naváže další program. Můžete se těšit na koncerty na sjezdovce v mezistanici i tradiční koncert na náměstí pod hlavní lanovkou. Zahrají Michal Hrůza a kapela Hrůzy, Matěj Ruppert s Romanem Holým (G-Point Hunters) a Marek Ztracený. Vše v ceně zájezdu!

K dispozici vám bude dnem i nocí tým českých pořadatelů a instruktorů, kteří vám pomohou s vylepšením vašeho stylu. Promotýmy několika značek vám v rámci skitestu zapůjčí nejnovější modely lyží včetně servisu na míru. A jedním z vrcholů zájezdu bude obří slalom s časomírou a cenami pro ty nejlepší.

K dnešnímu dni jsme připravovali reklamní kampaň, produkci či grafiku pro:

246

koncertů a akcí.

Logo

Copyright © 2000-2018 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz